خرابی آسانسور خود را چگونه تعمیر کنیم

آیا شما هم احساس می کنید هزینه های تعمیر آسانسور شما زیاد است؟

امروزه بیشتر ساختمان های مسکونی و اداری دارای آسانسور می باشد و تعمیر آسانسور ونگهداری از آنها بسیار حائز اهمیت است

 

خرابی های آسانسور گاهی اوقات بیشتر از حد انتظار می شود وهزینه های زیادی را به اهالی ساختمان تحمیل می کند.  شاید برای شما هم پیش آمده که وقتی به منزل یا محل کار خود می رسید و قصد استفاده از آسانسور را دارید متوجه خراب بودن آن می شوید و مجبور هستیدتا طبقات را با پله طی کنید که این امر برای طبقات مرتفع واقعا خسته کننده استبسیاری از شهروندان برای تعمیر آسانسور آپارتمان خود با مشکلات زیادی روبرو هستنداز جمله این مشکلات پیدا کردن تعمیرکار با تجربه و متخصص می باشد که به راحتی نمی توان شرکت متخصص و متعهد در این زمینه پیدا کرد. از سوی دیگر هزینه های تعمیر آسانسور بسیار متغیر است و با یک جستجو ساده و استعلام قیمت می توان دریافت که اختلاف قیمت ها بسیار زیاد است. برای حل این مشکلات شرکت آسانسور و پله  برقی تک سازان ستاره فردا با داشتن کادری مجرب و دوره دیده آماده ارایه خدمات سرویس و نگهداری همچنین عیب یابی و بررسی مشکلات آسانسور شما مشتری عزیز میباشد..

نشانه هایی که خبر از نیاز به تعمیر آسانسور می دهند و نباید آن ها را نادیده گرفت:

*زیاد از کار افتادن آسانسور

*صداهای ناهنجار آسانسور

*توقف آنسور میان طبقات و تراز نبودن آن

*تغییر سرعت آسانسور

*زمان انتظار زیاد برای آسانسور

*یکی از قطعات آسانسور که خرابی آن مشکلات زیادی را به همراه دارد فلکه ی هرزگرد است

*تراز نبودن موتور

*در آکس قرار نگرفتن سیم بکسل ها

*همتراز نبودن فلکه اصلی و فلکه انحراف

*لرزش بیش از حد شاسی

*تابیدگی تمامی سیم بکسل ها باید به یک اندازه باشد.

*قطر فلکه اصلی خیلی کوچک باشد

*کیفیت پایین خواص فیزیکی فلکه اصلی

*لغزش های غیر طبیعی سیم بکسل ها

*نامرغوب بودن سیم بکسل ها

*عدم روانکاری سیم بکسل ها با استفاده از روغن مخصوص

*خشکی هسته ی سیم بکسل ها

تعمیر آسانسور را فقط به سرویس کار مجاز شرکت های معتبر دارای پروانه و مجوز از اداره استاندارد بسپارید چرا که عدم عیب یابی درست و تعمیر به موقع باعث بروز خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری میشود. قبل از اقدام به خرید یا بستن قرار داد سرویس و نگهداری حتما استعلام شرکت مربوطه را از اداره استاندارد بگیرید و برای اطمینان خاطر بیشتر از شرکت پیمانکار درخواست رویت تصویر سند پروانه طراحی مونتاژ و نصب آسانسور را داشته باشید.

خرید آسانسور از شرکت های معتبر و دارای پروانه از وزارت صنعت، معدن و تجارت این مزیت را به شما میدهد که آسانسوری را داشته باشید که استاندارد از اداره استاندارد داشته باشد. این به این معناست که قطعات به کار برده شده ، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش تحت نظارت بوده و شرکت پیمانکار به صورت قانونی مسئولیت و ضمانت نصب را به شما میدهد.

شرکت آسانسور تک سازان ستاره فردا با داشتن سابقه درخشان در زمینه طراحی و مونتاژ- نصب و راه اندازی انواع آسانسور، بالا بر ،پله برقی آماده ارائه خدمات به شما مشتری عزیز میباشد . هم چنین میتوانید با یک تماس مشاوره رایگان و استعلام به روز قیمت ها را در اختیار داشته باشید.

تماس با مدیریت: 09112380681

تماس با مدیر فروش: 09380140331

01332347900

 

 

 

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.