شرکت تکسازان ستاره فردا به مدیریت آقای بهرام رضایی از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه ی آسانسور و پله برقی به همراه تیم حرفه ای و پر انگیزه شروع نمود و هدف اصلی این شرکت جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.این شرکت از سال 1394 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نمود

به کارگیری سرمایه های انسانی متخصص تکیه بر فناوری روز و نوآوری مستمر با بکارگیری تکنولوژی روز صنعت آسانسور و پله برقی براساس الگوهای جهانی دراین صنعت. جلب وفاداری و رضایتمندی مشتریان گرامی رضایت پایدار برای خدمات پس از فروش ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و ارزش برتر با تکیه بر کارکنان باانگیزه و نوآور که باعث بهبود رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان داخلی و خارجی و ارتقا سطح کیفیت به گونه ای که همگان ما را با رشد پایدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی بشناسند .

از اینکه درحال حاضر خریداران و بهره برداران آسانسور این مجموعه را به عنوان شرکتی معتبر، استقبال کننده از تغییر و تحول، چابک، پویا، کارآفرین و ارزش گذار به حقوق اجتماعی می شناسد به خود می بالیم و به راه دراز باقیمانده و به مسئولیت های سنگین خود نیز واقفیم .

این شرکت با اختیار داشتن نمایندگی چندین برند معتبر بین المللی در تامین قطعات و لوازم جانبی و ایمنی آسانسور کوشیده است .همواره یکی از پیشتازان درارائه آخرین تکنولوژی روز دنیا باشد .

ایمنی وامنیت در صنعت آسانسور همواره سخن اول و آخر است از همین رو شرکت تکسازان ستاره فردا از دیرباز تاکنون هیچگاه کیفیت را فدای سود آوری ننموده و بارها با تغییر مسیر خود هر چند در جهت مخالف منافع خویش ثابت نموده است که پذیرش هیچگونه ریسک و خطایی را برای خود و مشتریان خود قابل قبول نمیداند چرا اینکه ایمنی و سلامت جان انسانها قابل معامله نیست .ما معتقدیم که هیچ محصولی برای مادام العمر نمیتواند بهترین باشد پس از این رو همواره در سراسر دنیا بدنبال بهترینها بوده ایم و با مطالعه آخرین تکنولوژیها مطابق با آخرین استاندارد های ایمنی اقدام به عرضه محصولات با کیفیت از برندهایی شناخته شده نمودیم .

تعهد شرافتمندانه در قبال خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات و قطعات وارداتی –یکی دیگر از دستاوردهای فعالیت در عرصه صنعت آسانسور کشور بوده که همواره توانسته است موجبات رضایتمندی مشتریان گرامی را فراهم آورد .

اکنون این شرکت با پیکره تنومند از تجربیات ارزشمند مشتریان گرامی با انرژی مضاعف در صدد رفع کاستیها و نیازهای بازار بر آمده و با معرفی چند برند معتبر دیگر گامی نو در اطلاع نوآوری در تکنوروژی برداشته .امید است تلاش ما پر ثمر و شکوفا باشد .